Lekarz specjalista chirurg ogólny, specjalista chirurg onkolog Arkadiusz Szczecina

lekarz chirurg Arkadisuz Szczecina

Droga zawodowa

Dyplom lekarza uzyskałem na Wydziale Lekarskim w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w 2009r. Po studniach pracowałem jako lekarz stażysta w Szpitalu Powiatowym w Limanowej. W roku 2010 rozpocząłem pracę oraz szkolenie specjalizacyjne w Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Powiatowego w Limanowej.

Zgodnie z programem specjalizacji wykonałem ok 600 operacji zarówno planowych jak i ostro-dyżurowych, ponadto asystowałem Kolegom do ok 1000 kolejnych zabiegów operacyjnych. Wiosną 2017 roku zdałem egzamin specjalizacyjny z 5 wynikiem na 122 osoby w kraju, co za otrzymałem nagrodę Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie.

W marcu 2018 roku rozpocząłem specjalizację w dziedzina chirurgia onkologiczna którą przez rok realizowałem w Oddziale Chirurgii Onkologicznej Szpitala św. Łukasza w Tarnowie a  którą ukończyłem juz na swoim macierzystym Oddziale. Egzamin specjalizacyjny zdałem w 2020 roku uzyskując tytuł specjalisty chirurgii onkoogicznej. 

Czym się zajmuje?

Od maja 2017 roku pracuję w Oddziale Chirurgii Onkologicznej Szpitala Specjalistycznego w Nowym Sączu gdzie znalazłem ogromne wsparcie starszych Kolegów  od których nieustanie się uczę i  mogę rozwijać jako chirurg. 

chirurgia onkologicznaGdzie pracuje?